Novinky

Sleva 20% na sady filtrů

01/10/2020 - Vážení zákazníci, tento měsíc jsme pro Vás připravili akci 20% na kompletní sady filtrů. Pro získání nabídky konkatujte některého z naších prodejců:

Vladimír Eller / +420 608 048 007 / eller@profibagr.cz

Česko: Moravskoslezský, Středočeský, Praha, Karlovarský, Plzeňský Slovensko: Bratislavský, Prešovský, Košický

Jaroslav Škarpich / +420 776 636 655 / skarpich@profibagr.cz

Česko: Jihočeský, Zlínský, Jihomoravský, Vysočina
Slovensko: Trenčiansky, Trnavský, Žilinský

Jakub Miřijovský / +420 608 382 823 / mirijovsky@profibagr.cz

Česko: Olomoucký, Liberecký, Královéhradecký, Pardubický, Ústecký
Slovensko: Nitriansky, Banskobystrický

Ján Pabák
jednatel společnosti

Doprava na gumové pásy ZDARMA

01/06/2020 - Vážení zákazníci, rozhodli jsme se ve větším podpořit prodej gumových pásu pro Vaše stroje, proto od 1.6.2020 do odvolání zavádíme dopravu ZDARMA na gumové pásy všech rozměrů. Doufám že vás tato akce potěší a pásy nakoupíte od nás.

Ján Pabák
jednatel společnosti

Možnost platby platební kartou

05/04/2018 - Vážení zákazníci, každým dnem pracujeme na zlepšování našich služeb. Pro letošní rok máme několik novinek které budeme postupně zveřejňovat. Jako první novinku jsme se rozhodli od Pondělí 9.5.2018 zavést možnost platby platební kartou jak na naší prodejně, tak při platbě na dobírku přes společnost DPD. Věříme že tato služba zlepší komfort při nákupu náhradních dílu od naší společnosti.

Ján Pabák
jednatel společnosti

Vítejte na nových webových stránkách společnosti PROFIBAGR s.r.o.!

18/01/2018 - Nové webové stránky jsme připravili jen a jen pro Vás. Při jejich vývoji jsme se snažili, aby byly co nejpřehlednější, nejzajímavější a hlavně uživatelsky příjemné. Získáte zde veškeré informace o naší společnosti, nabídce dílů, aktuálních akcích a speciálních cenových nabídkách. V průběhu roku by jsme chtěli spustit také náš e-shop který je momentálně v režimu katalogu do kterého neustále přidáváme další položky, dále máme pro registrované zákazníky speciální sekce "Akční nabídky". Doufáme že vám bude procházení stránek příjemné a děkuji za případné reakce k novému webu.

Ján Pabák
jednatel společnosti